Przeskocz do treści

SZKOLENIE w PELPLINIE

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Gdańsku, oraz pszczelarze z Koła Pelplin zapraszają  na szkolenie jakie odbędzie się w dniu 7 kwietnia / sobota / 2018 r w Pelplinie w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, który znajduje się  przy ulicy  Kościuszki 2 A  ( budynek przy rondzie w centrum Pelplina ).
W programie szkolenia znajdą się informacje na temat :
 - co zrobić , aby nasze pszczoły były zdrowe i czym je karmić.
Wykłady poprowadzi Pani dr hab. Krystyna Pohorecka - Dyrektor Zakładu Chorób Pszczół Państwowego Zakładu Weterynaryjnego w Puławach.
W trakcie szkolenia czynne będzie stoisko z artykułami pszczelarskimi zorganizowane przez sklep P.P.H. Pszczółka Kasia, realizujący między innymi zamówienia z dotacyjnego Krajowego Programu Wsparcia Pszczelarstwa.Program szkolenia jest do pobrania i wglądu tutaj
                                     Szkolenie jest bezpłatne
ale wrzucamy do skarbonki przy wejściu 5 zł na kawę , herbatę  i smaczne ciasta, które będą dostępne na stole w trakcie przerw.
Na szkolenie  zapraszamy pszczelarzy z WZP, oraz  waszych  kolegów pszczelarzy nie zrzeszonych . Proszę ich powiadomić i zaprosić na spotkanie w Pelplinie. Przyjedźcie koniecznie , bo warto. "
Prezes Koła Pelplin - Tomasz Jurek