Przeskocz do treści

BIEG do MIODU – VII Edycja 2021

Stowarzyszenie Edukacyjne „PSZCZÓŁKA” organizuje wydarzenie sportowo-rekreacyjne pod nazwą „BIEG do MIODU – VII Edycja 2021”. Ideą imprezy jest upamiętnienie krzewicieli naszej rodzinne tradycji pszczelarskiej i Miodu Pszczółkowskiego, wpisanego w 2007 roku na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa. Było to zasługą mojego wujka Henryka Kamińskiego, wieloletniego prezesa Rejonowego Koła Pszczelarzy w Pszczółkach, a teraz spuścizna ta jest pieczołowicie pielęgnowana przez jego następców.

Formuła imprezy jest dość szeroka, bo chodzi o rekreacyjne wykonanie aktywności: spacer, nordick walking, bieg, jazda na rowerze, jazda na rolkach na dystansie od 5 km do 32,195 km (lub większym jeśli ktoś się czuje na siłach) i przesłanie mapki (screen z zegarka lub telefonu) na adres kontakt@stowarzyszenie-pszczolka.info . Termin realizacji wybranej formy ruchowej powinien nastąpić w okresie od 15.06 do 15.07.2021 r. a  miejsce i lokalizację uczestnicy wybierają sami.

Zapisy odbywają się tutaj: https://elektronicznezapisy.pl/event/5797.html i trwają do 30.06.2021 r.  W opisie podaję najważniejsze informacje, jest dostęp do wizualizacji gadżetów (załączam wybrane pliki jpg - logo biegu i medal) - zachęcam też do zapoznania się z regulaminem.

Do wyboru jest Pakiet podstawowy za 37,00 pln, który zawiera pamiątkowy medal a w Pakiecie rozszerzonym (+25,00 pln) można dodać dobrej jakości techniczną koszulkę biegową (marka przetestowana w poprzednich edycjach) oraz jako nowość – wielofunkcyjną buffkę za 12,00 pln.

Kolejne informacje organizacyjne publikuję na:  Profil FB - Stowarzyszenie Edukacyjne PSZCZÓŁKA i stronie stowarzyszenia: www.stowarzyszenie-pszczolka.info

Gorąco zapraszam a w razie pytań – jestem do dyspozycji.

Arkadiusz Kamiński

Prezes Zarządu

Stowarzyszenie Edukacyjne "PSZCZÓŁKA"

mail: kontakt@stowarzyszenie-pszczolka.info

tel. 787 329 038 lub 694 494 953